Wady gry w Expekt.com

• Serwis posiada opcję ingerowania w zakłady w trakcie trwania meczu (na żywo). Czy jest to plus? Na pewno tak, gdyż daje to przewagę nad niektórymi, konkurencyjnymi firmami na rynku. Niestety ma ona swoje wady. Taka forma obstawiania jest pewnego rodzaju urozmaiceniem zabawy, jednak pozostawia ona pułapki. Pierwszą z nich jest niższy kurs niż przed meczem, co jest związane ze zwiększoną prowizją dla bukmachera. W myśl zasady "pośpiech jest złym doradcą", obstawianie w ostatniej chwili może cię finansowo zrujnować. Każda decyzja podejmowana w pośpiechu nie będzie korzystna dla ciebie, a pośpiech z nią związany może sprawić, że przez przypadek dopiszesz o jedno zero więcej.

• Kolejną pułapką dla graczy może okazać się ogromna ilość spotkań sportowych jakie można obstawiać. Oczywiście, każdy może tutaj znaleźć dyscyplinę na jakiej się zna i jaką preferuje, jednak duży wybór to także dużo niejasności i wątpliwości, oraz zwiększona szansa na popełnienie błędów.

Główne wady Expekt:
•Groźna dla początkujących graczy opcja live.

• Dość "mozolnie" działająca strona internetowa.

• Niektóre informacje dostępne na stronie (m.in. tabele najnowszych wyników) pojawiają się w wyskakujacych okienkach pop-up, co może być problemem dla Internautów ktorzy zablokowali w swoich przeglądarkach 'wyskakujące okienka pop-up'.

• Nie często, ale zdarzające się błędy związane z rożnicami wyświetlania treści strony w rożnych przeglądarkach, w postaci np. tekstu wychodzącego nieznacznie z przeznaczonej dla niego ramki w niektórych przeglądarkach.

Zakłady bukmacherskie Expekt

photobonusinformacjepromocja