Nasze porady jak grać w Expekt

• Żeby odnieść sukces w grze bukmacherskiej nie licz na szczęście, najważniejsza jest wiedza. Jak w życiu, tak i tu - bez pracy nie ma kołaczy. Zanim przystąpisz do gry musisz zdobyć informacje o drużynie czy zawodnikach.

• Chcesz zarobić - obstawiaj ligi mało znane. Atutem serwisu jest rozbudowany dział piłki nożnej. To właśnie tam znajdziesz egzotyczne ligi, których znajomość da ci dużą przewagę. Większość ludzi stawia na popularne Ligi Mistrzów, Premiership czy Bundesligi. To właśnie one są najczęściej emitowane w TV i na żywo przeżywasz emocje, których poziom zwiększa twój zakład. Jednak idąc tą drogą nie wygrasz dużych pieniędzy, gdyż bukmacherzy zawsze będą lepiej doinformowani i nie pozwolą ci zarobić. Sprawa ma się inaczej z drużynami mało znanymi, których np. napastnicy są w złej kondycji, o czym dowiedziałeś się np. na internetowym forum. Taka wiedza nie jest ogólnie znana bukmacherom, co daje ci nad nimi przewagę.

• Na jednym kuponie możesz obstawić aż 20 zakładów, jednak wybieraj je rozsądnie. Obstawianie przypadkowych zdarzeń mija się z celem. Każda pozycja musi być przemyślana, gdyż może ona zniwelować inne trafne decyzje.

Główne porady Expekt:
• Pomóż szczęściu przez solidne przygotowanie się z wiedzy o drużynach na jakie stawiasz pieniądze.

• Staraj się nie obstawiać wyłącznie popularne spotkania, to właśnie w tego typu rywalizacjach dochodzi do największych niespodzianek, dużo łatwiej przewidzieć jest wynik rozgrywek mniej znanych, słabiej grających drużyn.

• Pamiętaj, iż tworząc zakłady łączone masz bardzo niewielkie szanse na wygraną, nawet jeżeli uwarzasz wybrane przez siebie spotkania za tak zwane 'pewniaki', istnieje ogromne prawdopodobienstwo na 'niespodzianki'.

• Aby zarobić większe pieniądze, nie stawiaj małych sum na duża ilość łączonych zakładów, ale duże sumy na niewielką liczbę zakładów lub najlepiej na pojedyncze spotkania sportowe.

Zakłady bukmacherskie Expekt

photobonusinformacjepromocja